спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 18152047131 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,72 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 48,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 67,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17221
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
ATE 24012202211
|
|
DELPHI BG3785
48.59 €
-20%
38.87 €
|
|
EUROBRAKE 58152047131
|
|
FERODO DDF1887
49.8 €
-20%
39.84 €
|
|
HELLA PAGID 8DD355115181
|
|
MINTEX MDC2085
|
|
QUINTON HAZELL BDC5703
|
|
sbs 18152047131
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
TEXTAR 92174203
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
TRISCAN 8120291051
|
|
TRUSTING DF740
36.37 €
-0%
36.37 €
|
|
TRW DF4210
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
AUDI 8D0615601D
|
|
VAG 3B0615601B
|
|
VAG 8D0615601D
|
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 265 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 275 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 275 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 180 коня | дизел |
