спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204777 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,38 kg |
| диаметър | 245 mm |
| височина | 46,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16282
|
|
ATE 24011002071
|
|
BENDIX 561829
|
|
BRADI 1011355
|
|
BRECO BS7475
|
|
BREMBO 08577520
|
|
EUROBRAKE 5815204777
|
|
FERODO DDF563
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
FTE BS3931
|
|
HELLA PAGID 8DD355101371
|
|
JURID 561829
|
|
JURID 561829J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2667
|
|
MINTEX MDC1159
|
|
PAGID 53928
|
|
PEX 140031
|
|
PILENGA 5866
|
|
QUINTON HAZELL BDC4754
|
|
sbs 1815204777
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TEXTAR 92037300
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TRISCAN 812029154
|
|
TRUSTING DF154
27.09 €
-0%
27.09 €
|
|
TRW DF2667
|
|
ZIMMERMANN 100122000
|
|
AUDI 443615601A
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 88 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 90 коня | бензин |
