спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205010 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,58 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47,4 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17684
|
|
ATE 24012401991
|
|
BORG & BECK BBD4511
|
|
DELPHI BG4003
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
EUROBRAKE 5815205010
|
|
FERODO DDF1257
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FIRST LINE FBD1565
|
|
HELLA PAGID 8DD355111361
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300913
|
|
MINTEX MDC1990
|
|
PAGID 54336
|
|
QUINTON HAZELL BDC5352
|
|
sbs 1815205010
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92133600
|
|
TRISCAN 812021103
|
|
TRUSTING DF099
|
|
TRW DF7218
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
DAEWOO 96549782
|
| Chevrolet NUBIRA седан | 95 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 95 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 95 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 109 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 109 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 122 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 109 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA комби | 121 коня | дизел |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | дизел |
| Chevrolet NUBIRA седан | 94 коня | бензин |
| Chevrolet NUBIRA седан | 121 коня | дизел |
