спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205012 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,47 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 47,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17068
55.81 €
-20%
44.64 €
|
|
BOSCH 0986479006
|
|
EUROBRAKE 5815205012
|
|
FERODO DDF1565
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300905
54.66 €
-20%
43.73 €
|
|
METELLI 230718
|
|
MGA D1378
|
|
MINTEX MDC1388
|
|
QUINTON HAZELL BDC4767
|
|
sbs 1815205012
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
TEXTAR 92102600
|
|
TRISCAN 812021112
|
|
TRUSTING DF459
|
|
TRW DF4505
|
|
VALEO 186743
|
|
CHEVROLET 96286933
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 90 коня | бензин |
| Chevrolet ASTRA седан | 116 коня | бензин |
| Chevrolet ZAFIRA (F75) | 136 коня | бензин |
