спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205105 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,32 kg |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 47 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| центриращ диаметър | 56 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BENDIX 561977
|
|
BORG & BECK BBD5016
|
|
BRECO BS7496
|
|
BREMBO 08587810
|
|
EUROBRAKE 5815205105
|
|
FERODO DDF755
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FIRST LINE FBD534
|
|
FTE BS4224
|
|
HELLA PAGID 8DD355104851
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306014
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
JURID 561977
|
|
JURID 561977J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2635
|
|
MINTEX MDC1972
|
|
MINTEX MDC1974
|
|
PAGID 50804
|
|
PEX 140139
|
|
sbs 1815205105
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
TEXTAR 92077000
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TEXTAR 92095400
|
|
TEXTAR 92114000
|
|
TRISCAN 812041104
|
|
TRUSTING DF164
27.24 €
-0%
27.24 €
|
|
TRUSTING DF165
31.61 €
-0%
31.61 €
|
|
TRW DF2635
|
|
DAIHATSU 4351287717
|
|
DAIHATSU 4351287722
|
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 84 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 75 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 60 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III седан (G102) | 90 коня | бензин |
