спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF755 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 47,3 mm |
| тегло | 7 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 56 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF755
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FERODO DDF7551
|
|
FAW TIANJIN 3501101J1200
|
|
GEELY 3501101005
|
|
APEC braking DSK217
|
|
ASHIKA 6006604
|
|
BENDIX 561635B
|
|
BLUE PRINT ADD64315
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BOSCH 0986478500
|
|
Brake ENGINEERING 954082
|
|
BRECO BS7496
|
|
BREMBO 08587810
|
|
BREMBO 08587810
|
|
FERODO DDF7551
|
|
HP (ZEBRA) 57959
|
|
JAPANPARTS DI604
|
|
KAVO PARTS BR1705
|
|
LPR T2531P
32.89 €
-20%
26.31 €
|
|
NATIONAL NBD213
|
|
NECTO WN781
|
|
PAGID 50804
|
|
QH Benelux 53245
|
|
REMSA 676120
|
|
sbs 1815205104
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815205105
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
TEXTAR 92095400
|
|
TEXTAR 92114000
|
|
TEXTAR 98200095401
|
|
TRW DF2635
|
|
DAIHATSU 4351287709
|
|
DAIHATSU 4351287717
|
|
DAIHATSU 4351287717000
|
|
DAIHATSU 4351287722
|
|
DAIHATSU 4351287722000
|
|
DAIHATSU 4351287727000
|
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 37 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 48 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 101 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 75 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 60 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV седан (G203) | 75 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE III седан (G102) | 90 коня | бензин |
