спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92043500 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 39,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| тегло | 5,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0435 0 1 |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000435
|
|
TEXTAR 98200043501
|
|
APEC braking DSK601
|
|
ATE 24012201011
|
|
ATE 24032201011
|
|
ATE 422101
|
|
AUGROS 5294004P
|
|
BENDIX 561608B
|
|
BOSCH 0986478508
|
|
BOSCH 986478508
|
|
BOSCH BD433
|
|
BRADI 1581924
|
|
BREMBO 09672810
|
|
BREMBO 09672811
|
|
BREMBO 09672814
|
|
BREMBO 09672875
|
|
BREMBO 9672810
|
|
COMLINE ADC1462V
54.91 €
-20%
43.92 €
|
|
DELPHI BG2712
83.85 €
-20%
67.08 €
|
|
DELPHI BG712
|
|
FEBI BILSTEIN 11206
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
FERODO DDF339
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FERODO DDF3391
|
|
FTE BS3783
|
|
HELLA PAGID 355101831
|
|
HELLA PAGID 8DD355101831
|
|
JURID 561608J
79.07 €
-20%
63.26 €
|
|
JURID 561608JC
85.38 €
-20%
68.31 €
|
|
MGA D1429
|
|
MINTEX MDC744
|
|
NK 204755
|
|
NK 314755
|
|
OBTEC A/S 815424223V
|
|
OPTIMAL BS2940
|
|
PAGID 53950
|
|
QUINTON HAZELL BDC3783
|
|
REMSA 629410
|
|
ROADHOUSE 629410
|
|
sbs 1815204755
|
|
SEBRO 7138
|
|
STOP 561608S
|
|
TRISCAN 812029115
|
|
TRW DF2631
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
VALEO 186519
|
|
WÜRTH 980820109
|
|
ZIMMERMANN 600160100
|
|
ZIMMERMANN 600160120
|
|
ZIMMERMANN 600160170
|
|
ZIMMERMANN 600160172
|
|
ZIMMERMANN 600160175
|
|
AUDI 535615301
|
|
SEAT 535615301
|
|
SKODA 535615301
|
|
VW 535615301
|
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 160 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 150 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 150 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 101 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 101 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 68 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K2) | 90 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 90 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Seat IBIZA III (6K1) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K2) | 156 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 100 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 75 коня | бензин |
