спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 11206 |
| дебелина на спирачния диск | 22,15 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| дебелина | 39 mm |
| външен диаметър | 280 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| материал | стоманена отливка |
| повърхност | омаслен |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 5,68 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16069
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
A.B.S. 16069OE
|
|
A.B.S. 16069S
|
|
ABE C3W007ABE
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
AP 24571
|
|
AP X24571
|
|
APEC braking DSK601
|
|
ATE 24012201011
|
|
BORG & BECK BBD4931
|
|
BOSCH 0986478508
|
|
Brake ENGINEERING DI955074
|
|
BRECO BS8195
|
|
BREMBO 09672810
|
|
BREMBO 09672875
|
|
BREMBO DP85033
|
|
BREMSI DBA339V
|
|
BSF 11162V
|
|
CAR 142741
|
|
CAR HPD741
|
|
CIFAM 800656
|
|
COMLINE ADC1462V
54.91 €
-20%
43.92 €
|
|
DELPHI BG2712
83.85 €
-20%
67.08 €
|
|
DOYEN RDV087
|
|
E.T.F. 19P2174
|
|
EUROBRAKE 5815204755
|
|
FARCOM 231166
|
|
FENOX TB217852
|
|
FERODO DDF339
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FERODO DDF3391
|
|
FOMAR Friction FO2169
|
|
FREMAX BD5307
|
|
fri.tech. BD0442
|
|
FTE BS3783
|
|
GIRLING 6026311
|
|
HELLA 8DD355101831
|
|
HELLA PAGID 8DD355101831
|
|
JP GROUP 1163103600
|
|
JP GROUP 1163103609
|
|
JURID 561608J
79.07 €
-20%
63.26 €
|
|
JURID 561608JC
85.38 €
-20%
68.31 €
|
|
KAGER 370141
|
|
KAMOKA 103224
|
|
KAWE 629410
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6040095
|
|
LEMFÖRDER 1439702
|
|
LEMFÖRDER 1439701
|
|
LPR V2261V
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353615819240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406048500
|
|
MAGNETI MARELLI 361302040304
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040510
|
|
MAPCO 15884
|
|
MASTER-SPORT 24012201011SETMS
|
|
MAXTECH 8710080000
|
|
MAXTECH 8710086060
|
|
MAXTECH 8710086880
|
|
MAXTECH 8710086980
|
|
METELLI 230656
|
|
METZGER 24571
|
|
METZGER 6110337
|
|
MEYLE 1155211021
|
|
MEYLE 1155211021PD
|
|
MGA D1429
|
|
MINTEX MDC744
|
|
MOTAQUIP LVBD744
|
|
NATIONAL NBD277
|
|
NECTO WN539
|
|
NK 204755
|
|
NK 314755
|
|
OPEN PARTS BDA158620
|
|
OPEN PARTS BDR158620
|
|
OPTIMAL BS2940
|
|
PAGID 53950
|
|
PILENGA V852
|
|
PROTECHNIC PRD2174
46.04 €
-0%
46.04 €
|
|
QH Benelux 57314
|
|
QH Talbros BDC3783
|
|
QUINTON HAZELL BDC3783
|
|
REMSA 629410
|
|
REMSA 813403
|
|
ROADHOUSE 629410
|
|
ROADHOUSE 813403
|
|
ROTINGER RT2374
|
|
ROTINGER RT2374T5
|
|
SASIC 9004876J
|
|
sbs 1815204755
|
|
sbs 1815314755
|
|
ST-TEMPLIN 0311030040
|
|
ST-TEMPLIN 0311030045
|
|
STARLINE PB2374C
|
|
STOP 561608S
|
|
SWAG 30911206
|
|
TEXTAR 92043500
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
TRISCAN 812029115
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0735093
|
|
TRUSTING DF442
40.19 €
-0%
40.19 €
|
|
TRW DF2631
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
VAICO V1080047
|
|
VALEO 186519
|
|
VAN HECK RS8879
|
|
VEMA 98568
|
|
VILLAR 6281794
|
|
WOKING 8034303
|
|
WOKING D629410
|
|
ZIMMERMANN 600160120
|
|
ZIMMERMANN 600160152
|
|
VW 535615301
|
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 160 коня | бензин |
