спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2631 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| височина | 39,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13,8 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16069
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
ABEX W0539
|
|
ACDelco AC2169D
|
|
APEC braking DSK601
|
|
ATE 24012201011
|
|
ATE 24032201011
|
|
ATE 24112201011
|
|
ATE 422101
|
|
ATE 522101
|
|
BENDIX 561608B
|
|
BENDIX 561608BC
|
|
BORG & BECK BBD4931
|
|
BOSCH 0986478508
|
|
BOSCH 986478508
|
|
BRADI 1581924
|
|
Brake ENGINEERING DI955074
|
|
BREMBO 09672810
|
|
BREMBO 09672875
|
|
CAR 142741
|
|
CAR HPD741
|
|
DELPHI BG2712
83.85 €
-20%
67.08 €
|
|
DELPHI BG712
|
|
DELPHI BS3783
|
|
FAG BS3783
|
|
FEBI BILSTEIN 11206
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
FERODO DDF339
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FERODO DDF3391
|
|
FERODO DRF339
|
|
FIRST LINE FBD404
|
|
FTE BS3783
|
|
GIRLING 6026311
|
|
HELLA 8DD355101831
|
|
JURID 561608J
79.07 €
-20%
63.26 €
|
|
JURID 561608JC
85.38 €
-20%
68.31 €
|
|
LEMFÖRDER 1439701
|
|
LEMFÖRDER 1439702
|
|
LPR V2261V
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353615819240
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040510
|
|
MAPCO 15884
|
|
METELLI 230656
|
|
MEYLE 1155211021
|
|
MEYLE 1155211021PD
|
|
MGA D1429
|
|
MINTEX MDC744
|
|
NATIONAL NBD277
|
|
NK 204755
|
|
NK 304755
|
|
NK 314755
|
|
OBTEC A/S 424223V
|
|
PAGID 53950
|
|
PEX 140626
|
|
PILENGA V852
|
|
QH Benelux 57314
|
|
QUINTON HAZELL 629410
|
|
QUINTON HAZELL 813403
|
|
QUINTON HAZELL BDC3783
|
|
QUINTON HAZELL BSF3783
|
|
REMSA 629410
|
|
REMSA 813403
|
|
ROADHOUSE 629410
|
|
ROADHOUSE 813403
|
|
ROULUNDS RUBBER D2169
|
|
SEBRO 7138
|
|
SWAG 30911206
|
|
TEXTAR 92043500
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
TEXTAR 98200043501
|
|
TRISCAN 812029115
|
|
TRUSTING DF442
40.19 €
-0%
40.19 €
|
|
VALEO 186519
|
|
WOKING P629410
|
|
ZIMMERMANN 6001601
|
|
ZIMMERMANN 600160100
|
|
ZIMMERMANN 600160150
|
|
SEAT 535615301
|
|
VW 535615301
|
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 160 коня | бензин |
| Seat TOLEDO I (1L) | 115 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 90 коня | дизел |
| Seat IBIZA II (6K1) | 150 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 90 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K2) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 90 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Seat IBIZA III (6K1) | 110 коня | дизел |
| Seat IBIZA III (6K1) | 156 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 156 коня | бензин |
