спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204735 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,66 kg |
| диаметър | 279,5 mm |
| височина | 28 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16080
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
ATE 24012201001
|
|
BENDIX 561619
|
|
BENDIX 561619B
|
|
BORG & BECK BBD5040
|
|
BOSCH 0986478542
|
|
BRADI 1582024
|
|
BRECO BS8052
|
|
BREMBO 09557010
|
|
CAR 142711
|
|
DELPHI BG2713
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
EUROBRAKE 5815204735
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 709
|
|
FERODO DDF332
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
FIRST LINE FBD565
|
|
FREMAX BD5031
|
|
FTE BS3911
|
|
HELLA PAGID 8DD355102741
|
|
JURID 561619
|
|
JURID 561619J
|
|
LEMFÖRDER 1437103
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2619
|
|
METELLI 230242
|
|
MGA D1042
|
|
MINTEX MDC800
|
|
MOTAQUIP VBD561
|
|
PAGID 53937
|
|
PEX 140627
|
|
PILENGA V154
|
|
QUINTON HAZELL BDC3911
|
|
sbs 1815204735
39.37 €
-0%
39.37 €
|
|
SEBRO 7104
|
|
TEXTAR 92057100
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
TRISCAN 812029111
|
|
TRUSTING DF307
42.78 €
-0%
42.78 €
|
|
TRW DF2619
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VALEO 186313
|
|
ZIMMERMANN 600160600
|
|
SEAT 1H0615301
|
|
SEAT 1H0615301A
|
|
VW 1H0615301
|
|
VW 1H0615301A
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 101 коня | бензин |
| Seat TOLEDO I (1L) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 110 коня | дизел |
