спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92112000 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 51 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| тегло | 5,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1120 0 1 |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001120
|
|
TEXTAR 98200112001
|
|
APEC braking DSK2029
|
|
ATE 24011002721
|
|
ATE 410272
|
|
AUGROS 5973406P
|
|
BENDIX 562127B
|
|
BOSCH 0986478733
|
|
BOSCH 986478733
|
|
BREMBO 08771620
|
|
BREMBO 08771621
|
|
BREMBO 08771624
|
|
BREMBO 8771620
|
|
COMLINE ADC1549
|
|
DELPHI BG3684
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FERODO DDF11151
|
|
HELLA PAGID 355108431
|
|
HELLA PAGID 8DD355108431
|
|
JURID 562127J
82.85 €
-20%
66.28 €
|
|
JURID 562127JC
|
|
MGA D1386
|
|
MINTEX MDC1496
|
|
NK 203725
|
|
NK 313725
|
|
OPTIMAL BS7010
|
|
PAGID 50369
|
|
QH Benelux HP58016
|
|
QUINTON HAZELL BDC5320
|
|
REMSA 669200
|
|
ROADHOUSE 669200
|
|
TRW DF4130
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 186785
126.89 €
-20%
101.51 €
|
|
ZIMMERMANN 440311000
|
|
ZIMMERMANN 440311020
|
|
ZIMMERMANN 440311070
|
|
ZIMMERMANN 440311072
|
|
ZIMMERMANN 440311075
|
|
CITROEN 4246V7
|
|
CITROEN E169254
|
|
PEUGEOT 4246V7
|
|
PEUGEOT 9640247180
|
|
PEUGEOT E169254
|
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 207 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 107 коня | дизел |
