спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186785 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 289 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| височина | 51 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17343
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
A.B.S. 17343OE
|
|
ATE 24011002721
|
|
BENDIX 562127B
|
|
BOSCH 0986478733
|
|
BOSCH 986478733
|
|
BREMBO 08771620
|
|
BREMBO 8771620
|
|
DELPHI BG3684
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
DEX DF763
|
|
FERODO DDF1115
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
FTE BS5320
|
|
JURID 562127J
82.85 €
-20%
66.28 €
|
|
LPR P1271P
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6041304
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4130
|
|
METELLI 230583
|
|
MGA D1386
|
|
MINTEX MDC1496
|
|
MOTAQUIP LVBE337
|
|
MOTAQUIP VBE337
|
|
NK 1815203725
|
|
PAGID 50369
|
|
PILENGA 5382
|
|
QUINTON HAZELL 669200
|
|
QUINTON HAZELL BDC5320
|
|
QUINTON HAZELL BSF5320
|
|
REMSA 669200
|
|
ROADHOUSE 669200
|
|
ROULUNDS RUBBER D2571
|
|
sbs 1815203725
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92112000
54.76 €
-20%
43.81 €
|
|
TEXTAR 982001120
|
|
TEXTAR 98200112001
|
|
TRIPLE FIVE YH1544
|
|
TRUSTING DF763
37.71 €
-0%
37.71 €
|
|
TRW DF4130
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
PEUGEOT 4246V7
|
|
PEUGEOT 4246V7
|
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 207 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 107 коня | дизел |
