спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562127J |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 290 mm |
| височина | 51 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562127
|
|
PEUGEOT (DF-PSA) 4246V7
|
|
A.P. 14801
|
|
APEC braking DSK2029
|
|
ATE 24011002721
|
|
ATE 410272
|
|
BENDIX 562127B
|
|
BENDIX 562127BC
|
|
BOSCH 0986478733
|
|
Brake ENGINEERING 956089
|
|
Brake ENGINEERING DI956089
|
|
BRECO BS7598
|
|
BREMBO 08771620
|
|
BREMBO 08771620
|
|
CIFAM 800583
|
|
DELPHI BG3684
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FEBI BILSTEIN 21123
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
FERODO DDF1115
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
FERODO DDF11151
|
|
GRAF DF29583
|
|
ICER 78BD4686
|
|
JURID 562127J
82.85 €
-20%
66.28 €
|
|
JURID 562127JC
|
|
LPR P1271P
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1362254
|
|
MAGNETI MARELLI 1362254
|
|
METELLI 230583
|
|
METELLI 230583
|
|
MGA D1386
|
|
MINTEX MDC1496
|
|
NATIONAL NBD1123
|
|
NECTO WN1131
|
|
NK 203725
|
|
PAGID 50369
|
|
QH Benelux 58016
|
|
QUINTON HAZELL BDC5320
|
|
QUINTON HAZELL BDC5320P
|
|
REMSA 669200
|
|
REMSA 689210
|
|
ROADHOUSE 669200
|
|
ROULUNDS BRAKING D2571
|
|
sbs 1815203725
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92112000
54.76 €
-20%
43.81 €
|
|
TEXTAR 98200112001
|
|
TRISCAN 812028116
|
|
TRUSTING DF763
37.71 €
-0%
37.71 €
|
|
TRW DF4130
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 186785
126.89 €
-20%
101.51 €
|
|
ZIMMERMANN 440311000
|
|
CITROEN 4246V7
|
|
CITROEN 9640247180
|
|
PEUGEOT 4246V7
|
|
PEUGEOT 9640247180
|
| Peugeot 605 (6B) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 207 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 107 коня | дизел |
