спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92115703 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 277 mm |
| дебелина на спирачния диск | 21 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 51,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 66,2 mm |
| тегло | 6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1157 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001157
|
|
TEXTAR 98200115701
|
|
APEC braking DSK2120
|
|
ATE 24012101141
|
|
ATE 421114
|
|
AUGROS 5290003P
|
|
BENDIX 562225B
|
|
BENDIX 562225BC
|
|
BOSCH 0986478992
|
|
BOSCH 986478992
|
|
Brake ENGINEERING DI956054
|
|
BREMBO 09860910
|
|
BREMBO 09860911
|
|
BREMBO 09860914
|
|
BREMBO 9860911
|
|
COMLINE ADC1309V
38.37 €
-20%
30.69 €
|
|
DELPHI BG3702
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FERODO DDF11511
|
|
HELLA PAGID 355108891
|
|
HELLA PAGID 355108901
|
|
HELLA PAGID 355108902
|
|
HELLA PAGID 8DD355108891
|
|
HELLA PAGID 8DD355108901
|
|
HELLA PAGID 8DD355108902
|
|
JURID 562225J
99.26 €
-20%
79.4 €
|
|
JURID 562225JC
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
MGA D1412
|
|
MINTEX MDC1502
|
|
NK 204020
|
|
NK 314020
|
|
OPTIMAL BS7730
|
|
PAGID 54157
|
|
PAGID 54157PRO
|
|
REMSA 667010
|
|
ROADHOUSE 667010
|
|
sbs 1815204020
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
TEXTAR 92115700
|
|
TEXTAR 92115705
|
|
TEXTAR TXD0074
|
|
TRW DF4221
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VALEO 186871
123.57 €
-20%
98.86 €
|
|
WAGNER WGR11511
|
|
LAND ROVER SDB000080
|
|
LAND ROVER SDB101070
|
| Land Rover FREELANDER (LN) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 98 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 98 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 177 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 112 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 117 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 109 коня | дизел |
