спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562187JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 324 mm |
| височина | 47 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562187J
75.95 €
-20%
60.76 €
|
|
APEC braking DSK2242
|
|
ATE 24012801331
|
|
ATE 428133
|
|
BENDIX 562187B
|
|
BENDIX 562187BC
|
|
BENDIX 562594BC
|
|
BOSCH 0986478972
|
|
BOSCH 0986479565
|
|
BOSCH 0986478972
|
|
BOSCH 0986479565
|
|
Brake ENGINEERING 956171
|
|
Brake ENGINEERING DI956517S
|
|
BREMBO 09981810
|
|
DELPHI BG9687
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24311
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
FERODO DDF1405
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
FERODO DDF14051
|
|
JURID 562187J
75.95 €
-20%
60.76 €
|
|
JURID 562187JC
109.18 €
-20%
87.34 €
|
|
MGA D1547
|
|
MINTEX MDC1536
|
|
NATIONAL NBD1177
|
|
NECTO WN1363
|
|
PAGID 54194
|
|
QH Benelux 58051
|
|
QUINTON HAZELL BDC5430
|
|
QUINTON HAZELL BDC5430P
|
|
REMSA 669510
|
|
REMSA 669510
|
|
ROADHOUSE 669510
|
|
sbs 1815203933
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
TEXTAR 92119400
83.78 €
-20%
67.03 €
|
|
TRW DF4231
95.83 €
-20%
76.66 €
|
|
TRW DF4231S
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
TRW DF4280S
|
|
VALEO 186804
126.89 €
-20%
101.51 €
|
|
ZIMMERMANN 470241800
|
|
RENAULT 7701207357
|
|
RENAULT 8200177024
|
|
RENAULT 8200242318
|
|
RENAULT 8200570191
|
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 163 коня | бензин |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 241 коня | бензин |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 150 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 177 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 241 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 177 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 136 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 140 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 170 коня | бензин |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 116 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 170 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 173 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 181 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 150 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 173 коня | дизел |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | 181 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 139 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 131 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 163 коня | дизел |
