спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92122905 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 348 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| височина | 81 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 11,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| преработка | високовъглеродна |
| технически информационен номер | 98200 1229 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 38 cm |
| Широчина на опаковка | 36,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001229
|
|
TEXTAR 98200122901
|
|
APEC braking DSK2291
|
|
ATE 24013001181
|
|
ATE 430118
|
|
AUGROS 5290154P
|
|
BENDIX 562340B
|
|
BENDIX 562401B
|
|
BENDIX 562401BC
|
|
BOSCH 0986479003
|
|
BOSCH 986479003
|
|
BREMBO 09935510
|
|
BREMBO 09935511
|
|
BREMBO 09935514
|
|
BREMBO 9935510
|
|
BREMBO 9935511
|
|
COMLINE ADC1764V
|
|
DELPHI BG3788
|
|
DELPHI BG9788
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
FERODO DDF1245C1
|
|
HELLA PAGID 355109971
|
|
HELLA PAGID 355109981
|
|
HELLA PAGID 355109982
|
|
HELLA PAGID 355121131
|
|
HELLA PAGID 8DD355109971
|
|
HELLA PAGID 8DD355109981
|
|
HELLA PAGID 8DD355109982
|
|
HELLA PAGID 8DD355121131
|
|
JURID 562401J
88.04 €
-20%
70.43 €
|
|
JURID 562401JC
88.83 €
-20%
71.07 €
|
|
MGA D1485
|
|
MINTEX MDC1792
|
|
NATIONAL NBD1219
|
|
NK 201560
72.42 €
-20%
57.93 €
|
|
NK 311560
|
|
NK 341560
|
|
OPTIMAL BS7572
|
|
PAGID 54229
|
|
PAGID 54229PRO
|
|
REMSA 6107810
|
|
ROADHOUSE 6107810
|
|
sbs 1815201560
65.01 €
-0%
65.01 €
|
|
TEXTAR 92122900
|
|
TEXTAR 92122903
|
|
TRW DF4349S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
VALEO 197364
|
|
ZIMMERMANN 150340800
|
|
ZIMMERMANN 150340820
|
|
ZIMMERMANN 150340870
|
|
ZIMMERMANN 150340872
|
|
ZIMMERMANN 150340875
|
|
BMW 34116750267
|
|
BMW 34116864057
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 211 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
