спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562401J |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 348 mm |
| височина | 80,9 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562401
|
|
A.B.S. 17582
115.6 €
-20%
92.48 €
|
|
AP 24889
|
|
APEC braking DSK2291
|
|
ATE 24013001181
|
|
ATE 430118
|
|
BENDIX 562340B
|
|
BENDIX 562401B
|
|
BOSCH 0986479003
|
|
Brake ENGINEERING 956268
|
|
Brake ENGINEERING DI956268
|
|
Brake ENGINEERING DI956268S
|
|
Brake ENGINEERING DI956483
|
|
BREMBO 09935510
|
|
BREMBO 09935510
|
|
BREMBO 9935510
|
|
CAR 1421069
|
|
DELPHI BG3788
|
|
DELPHI BG9788
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24466
71.53 €
-20%
57.22 €
|
|
FERODO DDF1245
154.2 €
-20%
123.36 €
|
|
FERODO DDF1245C
220.13 €
-20%
176.11 €
|
|
FERODO DDF1245C1
|
|
GALFER 24660VF
|
|
HP (ZEBRA) 58161
|
|
JURID 562401J
88.04 €
-20%
70.43 €
|
|
JURID 562401JC
88.83 €
-20%
71.07 €
|
|
LPR B2014V
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
MAGNETI MARELLI 106612E
|
|
MAGNETI MARELLI 106612E
|
|
MGA D1485
|
|
NATIONAL NBD1219
|
|
NECTO WN1262
|
|
NK 201560
72.42 €
-20%
57.93 €
|
|
OPTIMAL BS7572
|
|
PAGID 54229
|
|
PEX 140800
|
|
QH Benelux 58161
|
|
QUINTON HAZELL BDC5649P
|
|
ROADHOUSE 6107810
|
|
ROADHOUSE 6107810
|
|
sbs 1815201560
65.01 €
-0%
65.01 €
|
|
sbs 1815341560
|
|
TEXTAR 92122900
|
|
TEXTAR 92122905
110.44 €
-20%
88.35 €
|
|
TEXTAR 92141800
|
|
TEXTAR 92141803
|
|
TEXTAR 98200122901
|
|
TEXTAR 98200122901PRO
|
|
TEXTAR 98200141801
|
|
TEXTAR 98200141801PRO
|
|
TRISCAN 812011161
|
|
TRW DF4349S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150340800
|
|
ZIMMERMANN 150340820
|
|
ZIMMERMANN 150343400
|
|
ZIMMERMANN 150343420
|
|
ZIMMERMANN 150343452
|
|
BMW 34116750267
|
|
BMW 34116763824
|
|
ROVER D1485
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 272 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 329 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 286 коня | дизел |
| BMW 6 (E63) | 272 коня | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 272 коня | бензин |
