спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562217J |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 336 mm |
| височина | 51,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562217
|
|
VOLVO 30657301
|
|
VOLVO 306573013
|
|
VOLVO 306573015
|
|
VOLVO 31262489
|
|
A.B.S. 17408
|
|
APEC braking DSK2424
|
|
ATE 24013001161
|
|
ATE 24113001161
|
|
ATE 430116
|
|
BENDIX 562217B
|
|
BENDIX 562217BC
|
|
BOSCH 0986479202
|
|
BOSCH 0986479202
|
|
Brake ENGINEERING 956304
|
|
Brake ENGINEERING DI956304
|
|
BREMBO 09984810
|
|
BREMBO 09984810
|
|
DELPHI BG9783
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
FERODO DDF1371
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
FERODO DDF13711
|
|
HP (ZEBRA) 58225
|
|
JURID 562217J
67.8 €
-20%
54.24 €
|
|
JURID 562217JC
81.67 €
-20%
65.34 €
|
|
LPR V1002V
67.04 €
-20%
53.63 €
|
|
MGA D1598
|
|
MINTEX MDC1613
|
|
NATIONAL NBD1236
|
|
NECTO WN1340
|
|
NK 204853
|
|
PAGID 54267
|
|
PAGID 54267PRO
|
|
QH Benelux 58225
|
|
QUINTON HAZELL BDC5356
|
|
REMSA 676810
|
|
ROADHOUSE 676810
|
|
ROADHOUSE 676810
|
|
sbs 1815204853
74.47 €
-0%
74.47 €
|
|
sbs 1815344853
|
|
TEXTAR 92126700
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
TEXTAR 92126703
111.16 €
-20%
88.93 €
|
|
TEXTAR 98200123701
|
|
TEXTAR 98200126701
|
|
TEXTAR 98200126701PRO
|
|
TRUSTING DF551
|
|
TRW DF4340S
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
ZIMMERMANN 610370700
|
|
ZIMMERMANN 610370700
|
|
ZIMMERMANN 610370720
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
