спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92126803 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 308 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 65 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 7,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1268 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 15 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001268
|
|
TEXTAR 98200126801
|
|
VOLVO 31423152
|
|
VOLVO 8624926
|
|
VOLVO 86249260
|
|
VOLVO 86249265
|
|
A.B.S. 17409
|
|
AP 24976
|
|
AP 8624926
|
|
APEC braking DSK2441
|
|
ATE 24012001221
|
|
ATE 420122
|
|
AUGROS 5290130P
|
|
BENDIX 562218B
|
|
BENDIX 562218BC
|
|
BOSCH 0986479320
|
|
BOSCH 986479320
|
|
BOSCH BD1175
|
|
BOSCH BDBD1175
|
|
Brake ENGINEERING DI956305
|
|
BRECO BS8595
|
|
BREMBO 09982710
|
|
BREMBO 09982711
|
|
BREMBO 09982714
|
|
BREMBO 9982711
|
|
COMLINE ADC1920V
|
|
DELPHI BG3782
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
DELPHI BG3782C
122.71 €
-20%
98.17 €
|
|
FERODO DDF1551
115.8 €
-20%
92.64 €
|
|
FERODO DDF15511
|
|
FERODO DDF1551C
125.78 €
-20%
100.62 €
|
|
FERODO DDF1551C1
|
|
FREMAX BD7302
|
|
fri.tech. DF545
|
|
FTE BS5357
|
|
GIRLING 6043382
|
|
HELLA PAGID 355110601
|
|
HELLA PAGID 355110611
|
|
HELLA PAGID 355110612
|
|
HELLA PAGID 8DD355110601
|
|
HELLA PAGID 8DD355110611
|
|
HELLA PAGID 8DD355110612
|
|
JURID 562218J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
JURID 562218JC
80.63 €
-20%
64.51 €
|
|
KAGER 371092
|
|
KAWE 38559
|
|
METZGER 24976
|
|
MINTEX MDC1615
|
|
NATIONAL NBD1238
|
|
NK 204852
|
|
NK 314852
|
|
OPEN PARTS BDR197520
|
|
OPEN PARTS BDRS197525
|
|
OPTIMAL BS8124
|
|
PAGID 54268
|
|
PAGID 54268PRO
|
|
QUINTON HAZELL 58226
|
|
QUINTON HAZELL BDC5357
|
|
REMSA 677710
|
|
ROADHOUSE 677710
|
|
sbs 1815204852
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
ScanTech 204926
|
|
STOP 562218S
|
|
TEXTAR 92126800
|
|
TEXTAR 92126805
|
|
TRUSTING DF545
|
|
TRW DF4338
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
VALEO 197372
|
|
ZIMMERMANN 610370800
|
|
ZIMMERMANN 610370820
|
|
ZIMMERMANN 610370870
|
|
ZIMMERMANN 610370872
|
|
ZIMMERMANN 610370875
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
