спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562218J |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 308 mm |
| височина | 65 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562218
|
|
VOLVO 86249240
|
|
VOLVO 8624926
|
|
VOLVO 86249260
|
|
VOLVO 86249265
|
|
APEC braking DSK2441
|
|
ATE 24012001221
|
|
ATE 24012001221
|
|
ATE 420122
|
|
BENDIX 562218B
|
|
BENDIX 562218BC
|
|
BORG & BECK BBD4390
|
|
BOSCH 0986479203
|
|
Brake ENGINEERING 956305
|
|
Brake ENGINEERING DI956305
|
|
BREMBO 09982710
|
|
BREMBO 09982710
|
|
CAR 142054
|
|
DELPHI BG3782
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32249
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FERODO DDF1551
115.8 €
-20%
92.64 €
|
|
FERODO DDF15511
|
|
FTE BS5357
|
|
JURID 562218J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
JURID 562218JC
80.63 €
-20%
64.51 €
|
|
LPR T2040V
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
LPR V1003V
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
METZGER 24976
|
|
MGA D1638
|
|
MINTEX MDC1615
|
|
NATIONAL NBD1238
|
|
NECTO WN1477
|
|
NK 204852
|
|
PAGID 54268
|
|
PAGID 54268PRO
|
|
QH Benelux 58226
|
|
QUINTON HAZELL BDC5357
|
|
QUINTON HAZELL BDC5357P
|
|
REMSA 677710
|
|
ROADHOUSE 677710
|
|
sbs 1815204852
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92126800
|
|
TEXTAR 92126803
71.58 €
-20%
57.26 €
|
|
TEXTAR 98200126801
|
|
TEXTAR 98200126801PRO
|
|
TRUSTING DF545
|
|
TRW DF4338
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
ZIMMERMANN 610370800
|
|
ZIMMERMANN 610370800
|
|
ZIMMERMANN 610370820
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
