спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204852 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 6,94 kg |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 7,05 kg |
| диаметър | 310 mm |
| височина | 65 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31423152
|
|
VOLVO 8624926
|
|
VOLVO 86249260
|
|
VOLVO 86249265
|
|
A.B.S. 17409
|
|
ATE 24012001221
|
|
BENDIX 562218
|
|
BORG & BECK BBD4390
|
|
BOSCH 0986479320
|
|
BREMBO 9982710
|
|
CAR 142054
|
|
DELPHI BG3782
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
EUROBRAKE 5815204852
|
|
FERODO DDF1551
115.8 €
-20%
92.64 €
|
|
FERODO DDF1551C
125.78 €
-20%
100.62 €
|
|
FIRST LINE FBD1419
|
|
FTE BS5357
|
|
HELLA PAGID 8DD355110601
|
|
JURID 562218
|
|
JURID 562218J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4338
|
|
MGA D1638
|
|
MINTEX MDC1615
|
|
PAGID 54268
|
|
PILENGA V266
|
|
QUINTON HAZELL BDC5357
|
|
sbs 1815204852
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92126800
|
|
TEXTAR 92126803
71.58 €
-20%
57.26 €
|
|
TRISCAN 812027136
|
|
TRUSTING DF545
|
|
TRW DF4338
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
VALEO 197372
|
|
ZIMMERMANN 610370800
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
