спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92176503 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| височина | 56 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 5,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1765 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33,5 cm |
| Широчина на опаковка | 32 cm |
| Височина на опаковка | 13,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001765
|
|
TEXTAR 98200176501
|
|
MERCEDES-BENZ 2214230712
|
|
MERCEDES-BENZ 2214231112
|
|
MERCEDES-BENZ 2304231412
|
|
MERCEDES-BENZ A2214230712
|
|
MERCEDES-BENZ A2214231112
|
|
MERCEDES-BENZ A2304231412
|
|
APEC braking DSK2658
|
|
APEC braking DSK2703
|
|
ATE 24011201831
|
|
ATE 412183
|
|
BENDIX 562566BC
|
|
BOSCH 0986479414
|
|
BOSCH 986479414
|
|
BREMBO 08A73410
|
|
BREMBO 08A73411
|
|
DELPHI BG4298
81.42 €
-20%
65.14 €
|
|
FERODO DDF1770C
169.75 €
-20%
135.8 €
|
|
FERODO DDF1770C1
|
|
HELLA PAGID 355115411
|
|
HELLA PAGID 355115412
|
|
HELLA PAGID 8DD355115411
|
|
HELLA PAGID 8DD355115412
|
|
JURID 562566JC
103.23 €
-20%
82.58 €
|
|
MINTEX MDC1253
|
|
MINTEX MDC2153
|
|
OPTIMAL BS7848
|
|
PAGID 54765
|
|
PAGID 54765PRO
|
|
REMSA 6103300
|
|
ROADHOUSE 6103300
|
|
TEXTAR 92176500
|
|
TEXTAR 92176505
|
|
TRW DF4915
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
ZIMMERMANN 400366220
|
|
ZIMMERMANN 400366270
|
|
ZIMMERMANN 400366272
|
|
ZIMMERMANN 400366275
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 435 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 435 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 612 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 388 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 340 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 316 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
