спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92177303 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| височина | 60,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| тегло | 5,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1773 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33,5 cm |
| Широчина на опаковка | 32 cm |
| Височина на опаковка | 13,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001773
|
|
TEXTAR 98200177301
|
|
DODGE 4743999AA
|
|
APEC braking DSK2639
|
|
ATE 24011003611
|
|
BENDIX 562756BC
|
|
BLUE PRINT ADA104318
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
BOSCH 0986479R07
|
|
DELPHI BG4169
102.26 €
-20%
81.81 €
|
|
FERODO DDF1763
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FERODO DDF17631
|
|
HELLA PAGID 355115491
|
|
HELLA PAGID 8DD355115491
|
|
JURID 562756JC
|
|
MINTEX MDC1930
|
|
OPTIMAL BS9056
|
|
PAGID 54773
|
|
PAGID 54773PRO
|
|
REMSA 6129000
|
|
ROADHOUSE 6129000
|
|
TEXTAR 92177300
|
|
TRW DF6326
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
JEEP 4743999AB
|
|
LANCIA K04743999AA
|
| Chrysler SEBRING (JS) | 170 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 163 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 163 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 136 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 170 коня | бензин |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 140 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 170 коня | пропан-бутан |
| Chrysler SEBRING (JS) | 156 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING (JS) | 140 коня | дизел |
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 140 коня | дизел |
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 186 коня | бензин |
| Lancia FLAVIA кабриолет (JS) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 136 коня | дизел |
