спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92183503 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| отверстие за болт на джанта (мм) | 16 |
| тегло | 6,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1835 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001835
|
|
TEXTAR 98200183501
|
|
A.B.S. 17706
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
A.B.S. 17706S
|
|
APEC braking DSK2499
|
|
ATE 24012202471
|
|
ATE 422247
|
|
BENDIX 562444B
|
|
BLUE PRINT ADG043148
64.43 €
-20%
51.54 €
|
|
BOSCH 0986479438
|
|
BOSCH 986479438
|
|
BREMBO 09A04731
|
|
CAR 1421222
|
|
CAR HPD1222
|
|
COMLINE ADC1767V
|
|
DELPHI BG4184
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FERODO DDF17111
|
|
HELLA PAGID 355115871
|
|
HELLA PAGID 355115872
|
|
HELLA PAGID 8DD355115871
|
|
HELLA PAGID 8DD355115872
|
|
JURID 562444J
112.41 €
-20%
89.93 €
|
|
LPR B2025V
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
MINTEX MDC2083
|
|
NK 204035
|
|
NK 314035
|
|
OPTIMAL BS8308
|
|
OPTIMAL BS8308C
|
|
PAGID 54835
|
|
PAGID 54835PRO
|
|
PILENGA V469
|
|
QUINTON HAZELL HP58977
|
|
REMSA 6133410
|
|
ROADHOUSE 6133410
|
|
sbs 1815204035
42.45 €
-0%
42.45 €
|
|
TEXTAR 92183505
|
|
TRISCAN 812011185
|
|
TRW DF6010
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
VALEO 197160
|
|
ZIMMERMANN 150344520
|
|
ZIMMERMANN 150344550
|
|
ZIMMERMANN 150344570
|
|
ZIMMERMANN 150344572
|
|
ZIMMERMANN 150344575
|
|
BMW 34116858652
|
|
MINI 34116774986
|
| Mini MINI Roadster (R59) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 184 коня | бензин |
