спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92194303 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 326 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 52,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| тегло | 10,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1943 0 1 |
| Дължина на опаковка | 36,5 cm |
| Широчина на опаковка | 35 cm |
| Височина на опаковка | 7 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001943
|
|
TEXTAR 98200194301
|
|
A.B.S. 17918
120.25 €
-20%
96.2 €
|
|
APEC braking DSK2750
|
|
ATE 24013002031
|
|
ATE 430203
|
|
BOSCH 0986AB6149
|
|
BREMBO 09781221
|
|
BREMBO 9781221
|
|
CAR 1421038
|
|
COMLINE ADC0819V
|
|
DELPHI BG9055
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
FERODO DDF1749
129.99 €
-20%
103.99 €
|
|
FERODO DDF17491
|
|
HELLA PAGID 355117861
|
|
HELLA PAGID 8DD355117861
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3307012
75.67 €
-20%
60.53 €
|
|
MINTEX MDC2335
|
|
NATIONAL NBD1404
|
|
NK 204420
|
|
NK 314420
|
|
OPTIMAL BS8772
|
|
PAGID 54943
|
|
PAGID 54943PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC5787
|
|
REMSA 6134210
|
|
ROADHOUSE 6134210
|
|
TRUSTING DF1242
|
|
TRW DF4949S
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
ZIMMERMANN 530246220
|
|
SUBARU 26300FE070
|
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 265 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 280 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 301 коня | бензин |
