спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4949S |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 326 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 52,7 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 12,7 |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17918
120.25 €
-20%
96.2 €
|
|
ATE 24013002031
|
|
BLUE PRINT ADS74329
97 €
-20%
77.6 €
|
|
BORG & BECK BBD5833S
|
|
BOSCH 0986479U39
|
|
BOSCH 0986AB6149
|
|
Brake ENGINEERING DI956616S
|
|
BREMBO 09781221
|
|
CAR 1421038
|
|
CAR HPD1038
|
|
DELPHI BG9055
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
FERODO DDF1749
129.99 €
-20%
103.99 €
|
|
FERODO DDF17491
|
|
FIRST LINE FBD1871
|
|
GIRLING 6049495
|
|
HELLA 8DD355117861
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3307012
75.67 €
-20%
60.53 €
|
|
NK 204420
|
|
NK 314420
|
|
PAGID 54943PRO
|
|
REMSA 6134210
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01594
|
|
TEXTAR 92194303
131.91 €
-20%
105.53 €
|
|
TRISCAN 812068122C
|
|
TRUSTING DF1242
|
|
ZIMMERMANN 530246220
|
|
ZIMMERMANN 530246252
|
|
SUBARU 26300FE070
|
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 265 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 280 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 301 коня | бензин |
