спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92196403 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 50,9 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| тегло | 7,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1964 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 98200196401PRO
|
|
VOLVO 31277357
|
|
APEC braking DSK2702
|
|
ATE 24012202611
|
|
ATE 422261
|
|
BENDIX 562605BC
|
|
BOSCH 0986479713
|
|
BOSCH 986479713
|
|
BREMBO 09B02611
|
|
CAR 1421506
|
|
COMLINE ADC1917V
|
|
DELPHI BG4270
105.84 €
-20%
84.67 €
|
|
FERODO DDF1802
113.35 €
-20%
90.68 €
|
|
FERODO DDF18021
|
|
HELLA PAGID 355116191
|
|
HELLA PAGID 8DD355116191
|
|
JURID 562605JC
|
|
MINTEX MDC2199
|
|
NK 204861
|
|
NK 314861
|
|
OPTIMAL BS8298
|
|
PAGID 54964
|
|
PAGID 54964PRO
|
|
REMSA 6132010
|
|
ROADHOUSE 6132010
|
|
sbs 204861
|
|
TEXTAR 92196405
|
|
TRW DF6308
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
ZIMMERMANN 610371820
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 136 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 245 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 329 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 230 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 150 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 220 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
