спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92238403 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,5 mm |
| височина | 73,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| отверстие за болт на джанта (мм) | 16,8 |
| тегло | 6,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2384 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 16 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002384
|
|
TEXTAR 98200238401
|
|
APEC braking DSK2246
|
|
ATE 24012202391
|
|
ATE 24032202391
|
|
ATE 422239
|
|
BENDIX 562313B
|
|
BOSCH 0986479213
|
|
BOSCH 986479213
|
|
COMLINE ADC1716V
48.77 €
-20%
39.02 €
|
|
FERODO DDF12281
|
|
FERODO DDF1228C1
|
|
HELLA PAGID 355118031
|
|
HELLA PAGID 8DD355118031
|
|
JURID 562313JC
105.21 €
-20%
84.17 €
|
|
LPR B2013VR
|
|
MINTEX MDC2350
|
|
NK 2015100
|
|
NK 3115100
|
|
OPTIMAL BS7570
|
|
OPTIMAL BS7570C
|
|
PAGID 55384
|
|
PAGID 55384PRO
|
|
REMSA 6144810
|
|
ROADHOUSE 6144810
|
|
TRW DF6255
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
WAGNER WGR12281
|
|
ZIMMERMANN 150349620
|
|
BMW 34116792215
|
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 143 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 143 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 136 коня | бензин |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 109 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 109 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 150 коня | дизел |
| BMW 2 купе (F22, F87) | 150 коня | дизел |
| BMW 2 кабриолет (F23) | 150 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
