спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562313JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 283,9 mm |
| височина | 73,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562313J
82.33 €
-20%
65.87 €
|
|
A.B.S. 17600
67.76 €
-20%
54.21 €
|
|
A.B.S. 1768
|
|
AP 24945E
|
|
APEC braking DSK2246
|
|
ATE 24012202391
|
|
ATE 24032202391
|
|
ATE 422239
|
|
BENDIX 562313B
|
|
BENDIX 562313BC
|
|
BORG & BECK BBD4463
|
|
BOSCH 0986479213
|
|
Brake ENGINEERING 956459
|
|
Brake ENGINEERING DI956459
|
|
BREMBO 09975010
|
|
BREMBO 09975014
|
|
BREMBO 09975010
|
|
BREMBO 09975014
|
|
BREMBO 9975014
|
|
CAR 1421071
|
|
COMLINE ADC1716V
48.77 €
-20%
39.02 €
|
|
DELPHI BG3899
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23535
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FERODO DDF1228
108.54 €
-20%
86.83 €
|
|
FERODO DDF12281
|
|
FERODO DDF1228C1
|
|
FTE BS5433
|
|
GALFER 24649VF
|
|
HP (ZEBRA) 58280
|
|
ICER 78BD4629
|
|
JURATEK BMW112
|
|
JURID 562313J
82.33 €
-20%
65.87 €
|
|
JURID 562313JC
105.21 €
-20%
84.17 €
|
|
LPR B2013V
|
|
MAGNETI MARELLI 106782E
|
|
MAGNETI MARELLI 106782E
|
|
MGA D1580
|
|
MINTEX MDC1645
|
|
MINTEX MDC855
|
|
NATIONAL NBD1302
|
|
NECTO WN1250
|
|
NK 201554
|
|
OPTIMAL BS7570
|
|
PAGID 54327
|
|
PAGID 54327PRO
|
|
PEX 140792
|
|
QH Benelux 58280
|
|
QUINTON HAZELL BDC5433
|
|
QUINTON HAZELL BDC5433P
|
|
REMSA 665110
|
|
ROADHOUSE 665110
|
|
ROADHOUSE 665110
|
|
sbs 1815201554
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
TEXTAR 92132700
|
|
TEXTAR 92132703
49.76 €
-20%
39.81 €
|
|
TEXTAR 98200132701
|
|
TEXTAR 98200132701PRO
|
|
TRISCAN 812011164
|
|
TRUSTING DF1071
|
|
TRW DF4447
61.74 €
-20%
49.39 €
|
|
VALEO 186816
122.24 €
-20%
97.79 €
|
|
WAGNER WGR12281
|
|
ZIMMERMANN 150342320
|
|
ZIMMERMANN 150342300
|
|
ZIMMERMANN 150342300
|
|
ZIMMERMANN 150342320
|
|
ZIMMERMANN 150349620
|
|
BMW 34116764629
|
|
BMW 34116792215
|
|
BMW 34116854996
|
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F20) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F20) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 102 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | бензин |
| BMW 1 (F21) | 95 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (F21) | 143 коня | дизел |
