спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF327 |
| тегло | 10,448 kg |
| диаметър | 277,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 17,4 mm |
| кръг на дупките | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 53,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1244230612
|
|
MERCEDES-BENZ 1244231012
|
|
ATE 24012001991
|
|
BENDIX 562037B
|
|
DELPHI BG3089
62.61 €
-20%
50.09 €
|
|
HP (ZEBRA) 57587
|
|
JURID 562037J
|
|
KAWE 37914
|
|
LPR M2079V
|
|
OPTIMAL BS7804
|
|
PILENGA V199
|
|
sbs 1815203326
23.85 €
-0%
23.85 €
|
|
TRW DF4513
65.65 €
-20%
52.52 €
|
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 220 коня | бензин |
