спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF411 |
| тегло | 12,948 kg |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| кръг на дупките | 84,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 57,1 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16885
|
|
ABE C31041ABE
|
|
AP 24526
|
|
ASHUKI 09901401
|
|
ATE 24012601171
|
|
BOSCH 0986478484
|
|
BRADI 1327724
|
|
BRECO BS8172
|
|
BREMBO 09593210
|
|
FEBI BILSTEIN 12136
|
|
FERODO DDF772
77.3 €
-20%
61.84 €
|
|
FTE BS4987
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301041
|
|
HP (ZEBRA) 57879
|
|
KAVO PARTS BR6767
|
|
KAWE 38212
|
|
LEMFÖRDER 22224
|
|
LEMFÖRDER 2222401
|
|
LPR N2791V
|
|
MALÒ D202239
|
|
MAPCO 15519
38.67 €
-0%
38.67 €
|
|
NIPPARTS J3301041
79.34 €
-20%
63.47 €
|
|
NK 202239
|
|
PEX 140407
|
|
PILENGA V884
|
|
QUINTON HAZELL BDC4987
|
|
sbs 151546
|
|
sbs 1815202239
|
|
TEXTAR 92070200
109.52 €
-20%
87.61 €
|
|
TRISCAN 812014132
|
|
TRW DF2739
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
VALEO 186554
|
|
NISSAN 4020615C11
|
|
NISSAN 4020615C25
|
|
NISSAN 4020715C25
|
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 101 коня | бензин |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 105 коня | бензин |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 64 коня | дизел |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 69 коня | бензин |
| Nissan VANETTE кутия (C22) | 69 коня | бензин |
