спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF530 |
| тегло | 13,117 kg |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| кръг на дупките | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 43,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1244211412
|
|
MERCEDES-BENZ 1244212312
|
|
A.B.S. 15877
|
|
ABE C3M038ABE
|
|
ACDelco AC2280D
|
|
AP 24533
|
|
ATE 24012201341
|
|
BENDIX 561484B
|
|
BENDIX 561876B
|
|
BOSCH 0986478324
|
|
BOSCH 0986478589
|
|
BRADI 1281624
|
|
BRECO BS8308
|
|
BREMBO 09571510
|
|
BREMBO 09592610
|
|
BREMBO 09592620
|
|
CAR 142447
|
|
CAR 142454
|
|
CAR HPD447
|
|
CAR HPD454
|
|
CIFAM 800321
|
|
DELPHI BG2442
|
|
DELPHI BG2771
52.18 €
-20%
41.74 €
|
|
E.T.F. 192312
|
|
FARCOM 230141
|
|
FERODO DDF728
118.26 €
-20%
94.6 €
|
|
FREMAX BD2312
|
|
FTE BS4638
|
|
GRAF DF29321
|
|
HP (ZEBRA) 55044
|
|
INTERBRAKE MR311V
|
|
INTERBRAKE MR631V
|
|
JURID 561484J
|
|
JURID 561876J
208.63 €
-20%
166.91 €
|
|
KAGER 370557
|
|
KAWE 631810
|
|
KWP 1029321L
|
|
KWP 129321
|
|
LEMFÖRDER 13427
|
|
LEMFÖRDER 1342701
|
|
LPR M2311V
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353612816240
|
|
MALÒ D203321
|
|
MAPCO 15801
|
|
METELLI 230321
|
|
MEYLE 0155212010
|
|
MINTEX MDC499
|
|
NECTO WN1046
|
|
NK 203321
|
|
OPEN PARTS BDR130320
|
|
OPTIMAL BS3180
|
|
PAGID 52127
|
|
PEX 140316
|
|
PILENGA V184
|
|
PILENGA V193
|
|
QUINTON HAZELL BDC4303
|
|
QUINTON HAZELL BDC4638
|
|
ROULUNDS RUBBER D2280
|
|
sbs 1815203321
60.37 €
-0%
60.37 €
|
|
sbs 1815203327
|
|
TEXTAR 92060300
|
|
TRISCAN 812023136
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235062
|
|
TRW DF2608
|
|
TRW DF2735
|
|
VALEO 186622
|
|
WOKING D631810
|
|
ZIMMERMANN 400142900
|
| Mercedes седан (W124) | 160 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 160 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 166 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 166 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 188 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 180 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 180 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 188 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 188 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 147 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 180 коня | бензин |
