спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF639 |
| тегло | 9,917 kg |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 40 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15982
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
ABE C4P005ABE
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
ACDelco AC2119D
|
|
AP 14564
|
|
APEC braking DSK944
|
|
ATE 24011002311
|
|
BENDIX 561532B
|
|
BOSCH 0986478556
|
|
BRADI 1361554
|
|
BRECO BS7502
|
|
BREMBO 08534420
|
|
CAR 142533
|
|
CAR HPD533
|
|
CIFAM 800303
|
|
DELPHI BG2573
41.72 €
-20%
33.37 €
|
|
E.T.F. 19P5129
|
|
FEBI BILSTEIN 18883
44.16 €
-20%
35.33 €
|
|
FERODO DDF245
48.86 €
-20%
39.09 €
|
|
FTE BS3777
|
|
GIRLING 6025824
|
|
GRAF DF29303
|
|
HP (ZEBRA) 57335
|
|
INTERBRAKE PG181P
|
|
JURID 561532J
|
|
KAGER 370352
|
|
KAWE 633000
|
|
KWP 1029303
|
|
KWP 129303
|
|
LEMFÖRDER 17459
|
|
LEMFÖRDER 1745901
|
|
LPR P1181P
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613615540
|
|
MALÒ D203717
|
|
MAPCO 15323
|
|
MAPCO 153232
|
|
METELLI 230303
|
|
MINTEX MDC701
|
|
NECTO WN501
|
|
NK 203717
|
|
OPEN PARTS BDR143410
|
|
OPTIMAL BS3300
|
|
PAGID 52508
|
|
PEX 140459
|
|
PILENGA 5080
|
|
QUINTON HAZELL BDC3777
|
|
REMSA 633000
|
|
REMSA 643410
|
|
REMSA BDM643410
|
|
ROADHOUSE 633000
|
|
ROADHOUSE 643410
|
|
ROULUNDS RUBBER D2119
|
|
SASIC 2464F14J
|
|
sbs 1815203717
36.68 €
-0%
36.68 €
|
|
sbs 272741
|
|
STOP 561532S
|
|
SWAG 62918883
|
|
TRISCAN 812028102
|
|
TRW DF2582
47.35 €
-20%
37.88 €
|
|
VALEO 186204
|
|
WOKING D633000
|
|
ZIMMERMANN 440310200
|
|
PEUGEOT 2446F1
|
|
PEUGEOT 4246F1
|
|
PEUGEOT 4246F1NFP
|
|
PEUGEOT 4246H5
|
|
PEUGEOT 4246K9
|
|
PEUGEOT 4246N1
|
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 200 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 107 коня | бензин |
