спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF750 |
| тегло | 7,606 kg |
| диаметър | 255 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 48 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17062
36.27 €
-20%
29.02 €
|
|
ABE C4A017ABE
23.08 €
-20%
18.47 €
|
|
AP 14818
|
|
APEC braking DSK345
|
|
APEC braking DSK345
|
|
ATE 24011002601
|
|
BENDIX 562503BC
|
|
BOSCH 0986478480
|
|
BRECO BS7617
|
|
BREMBO 08908411
|
|
CAR 142280
|
|
CAR HPD280
|
|
CIFAM 800806C
|
|
DELPHI BG3671
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FARCOM 230310
|
|
FEBI BILSTEIN 22906
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FREMAX BD4062
|
|
FTE BS5183
|
|
GIRLING 6040394
|
|
GRAF DF29806
|
|
HP (ZEBRA) 57957
|
|
INTERBRAKE AD611P
|
|
JURID 562503J
|
|
JURID 562503JC
|
|
KAWE BDR174310
|
|
KWP 129806
|
|
LEMFÖRDER 30853
|
|
LEMFÖRDER 3085301
|
|
MAGNETI MARELLI 353610129540
|
|
MALÒ D204784
|
|
MAPCO 15877
|
|
METELLI 230806C
|
|
METZGER 14818V
|
|
MEYLE 1155231079
|
|
MINTEX MDC1462
|
|
NECTO WN1199
|
|
NK 204784
|
|
NK 314784
|
|
OPEN PARTS BDR174310
|
|
OPTIMAL BS7522
|
|
PAGID 54173
|
|
PEX 140047
|
|
PILENGA 5875
|
|
QUINTON HAZELL BDC5183
|
|
REMSA 672300
|
|
REMSA BDM674310
|
|
ROADHOUSE 672300
|
|
sbs 1815204784
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
SWAG 30922906
|
|
TEXTAR 92117300
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TRISCAN 812029198
|
|
TRW DF4039
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
WOKING D672300
|
|
ZIMMERMANN 100332300
|
|
AUDI 4B0615601B
|
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 250 коня | бензин |
