спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204784 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 3,6 kg |
| диаметър | 255 mm |
| височина | 47,6 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17062
36.27 €
-20%
29.02 €
|
|
ATE 24011002601
|
|
BORG & BECK BBD4287
|
|
BOSCH 0986478480
|
|
BRADI 1012954
|
|
BRECO BS7617
|
|
BREMBO 08908410
|
|
DELPHI BG3671
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
EUROBRAKE 5815204784
|
|
FERODO DDF1177
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FIRST LINE FBD1289
|
|
FREMAX BD4062
|
|
FTE BS5183
|
|
HELLA PAGID 8DD355109081
|
|
LEMFÖRDER 3085301
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4039
|
|
METELLI 230806
|
|
MGA D1568
|
|
MINTEX MDC1462
|
|
PAGID 54173
|
|
PILENGA 5875
|
|
QUINTON HAZELL BDC5183
|
|
sbs 1815204784
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
TEXTAR 92117300
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TRISCAN 812029198
|
|
TRUSTING DF750
34.7 €
-0%
34.7 €
|
|
TRW DF4039
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
VALEO 197032
|
|
AUDI 4B0615601B
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
