спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF757 |
| тегло | 8,220 kg |
| диаметър | 265 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,4 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| кръг на дупките | 66 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16216
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
ACDelco AC2167D
|
|
AP 14409
|
|
AP 14822
|
|
APEC braking DSK2414
|
|
ATE 24011101441
|
|
BENDIX 561597B
|
|
BOSCH 0986478758
|
|
BRADI 1402656
|
|
BRECO BS7444
|
|
BRECO BS7621
|
|
BREMBO 08564510
|
|
BREMBO 08564540
|
|
CAR 142598
|
|
CAR HPD598
|
|
CIFAM 8001139C
|
|
E.T.F. 194297
|
|
E.T.F. 195846
|
|
FARCOM 230833
|
|
FERODO DDF1213
106.78 €
-20%
85.42 €
|
|
FERODO DDF555
55.73 €
-20%
44.58 €
|
|
FREMAX BD4297
|
|
FREMAX BD5846
|
|
GIRLING 6010284
|
|
HP (ZEBRA) 57490
|
|
HP (ZEBRA) W50245
|
|
INTERBRAKE RN405P
|
|
JURID 561597J
|
|
LPR R1006P
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
LPR R1405P
|
|
MAGNETI MARELLI 353614026560
|
|
MAGNETI MARELLI 353614026570
|
|
MALÒ D203934
|
|
METELLI 231139C
|
|
MINTEX MDC875
|
|
NECTO WN1231
|
|
NECTO WN608
|
|
NK 203934
|
|
OPEN PARTS BDA146810
|
|
OPEN PARTS BDR146810
|
|
OPTIMAL BS2391
|
|
PAGID 52808
|
|
PEX 140494
|
|
PILENGA 5747
|
|
QUINTON HAZELL BDC4848
|
|
REMSA 623901
|
|
REMSA BDM646810
|
|
ROADHOUSE 623901
|
|
ROULUNDS RUBBER D2167
|
|
sbs 1815203934
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
TRW DF1028
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
VALEO 186388
|
|
VALEO 186626
|
|
WOKING D623901
|
|
RENAULT 7700800004
|
|
RENAULT 7701204297
|
|
RENAULT 7701205846
|
| Renault SAFRANE I (B54_) | 262 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 139 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
