спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1028 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 265 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,5 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 44,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16216
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
ABEX W0608
|
|
ACDelco AC2167D
|
|
ATE 24011101441
|
|
BENDIX 561597B
|
|
BENDIX 561597BC
|
|
BORG & BECK BBD4643
|
|
BOSCH 0986478758
|
|
BOSCH 986478758
|
|
BRADI 1402656
|
|
Brake ENGINEERING DI955320
|
|
BREMBO 08564510
|
|
BREMBO 08564540
|
|
CAR 142598
|
|
CAR HPD598
|
|
DELPHI BG2698
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
DELPHI BG698
|
|
DELPHI BG968
|
|
FERODO DDF1213
106.78 €
-20%
85.42 €
|
|
FERODO DDF12131
|
|
FERODO DDF1517
84.33 €
-20%
67.46 €
|
|
FERODO DDF555
55.73 €
-20%
44.58 €
|
|
FERODO DDF5551
|
|
FIRST LINE FBD1727
|
|
FIRST LINE FBD879
|
|
GIRLING 6010284
|
|
HELLA 8DD355103541
|
|
JURID 561597J
|
|
JURID 561597JC
|
|
LPR R1405P
|
|
MAGNETI MARELLI 353614026560
|
|
MINTEX MDC875
|
|
NATIONAL NBD497
|
|
NK 203934
|
|
NK 313934
|
|
PAGID 52808
|
|
PEX 140494
|
|
QH Benelux 57490
|
|
QUINTON HAZELL BDC4848
|
|
QUINTON HAZELL BSF4848
|
|
REMSA 623901
|
|
ROADHOUSE 623901
|
|
ROULUNDS RUBBER D2167
|
|
SEBRO 5361
|
|
TEXTAR 92065300
|
|
TEXTAR 98200065301
|
|
TRISCAN 812025150
|
|
TRUSTING DF757
28.48 €
-0%
28.48 €
|
|
VALEO 186388
|
|
WOKING P623901
|
|
RENAULT 7700800004
|
|
RENAULT 7701204297
|
|
RENAULT 7701205846
|
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 139 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 101 коня | дизел |
