спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204835 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 6 |
| тегло | 4,69 kg |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 40 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3455719
|
|
VOLVO 34557199
|
|
A.B.S. 16305
30.78 €
-20%
24.62 €
|
|
ATE 24012201641
|
|
BENDIX 561820
|
|
BENDIX 561820B
|
|
BORG & BECK BBD5039
|
|
BRADI 1602824
|
|
BRECO BS8145
|
|
BREMBO 09585410
|
|
DELPHI BG2899
52.87 €
-20%
42.3 €
|
|
EUROBRAKE 5815204835
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 737
|
|
FERODO DDF510
52.19 €
-20%
41.75 €
|
|
FIRST LINE FBD564
|
|
FTE BS4504
|
|
HELLA PAGID 8DD355103931
|
|
JURID 561820
|
|
JURID 561820J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2748
|
|
METELLI 230294
|
|
MGA D1094
|
|
MINTEX MDC1060
|
|
MOTAQUIP VBE161U
|
|
PAGID 54021
|
|
PEX VBE161U
|
|
QUINTON HAZELL BDC4504
|
|
sbs 1815204835
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92069300
|
|
TRISCAN 812027118
|
|
TRUSTING DF793
31.98 €
-0%
31.98 €
|
|
TRW DF2748
45.66 €
-20%
36.53 €
|
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
