спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF942 |
| тегло | 12,886 kg |
| диаметър | 281,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| кръг на дупките | 64,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 47,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17386
|
|
ABE C34044ABE
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
ABE C34048ABE
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
ABE C34055ABE
|
|
AP 24836
|
|
APEC braking DSK2204
|
|
APEC braking DSK2432
|
|
APEC braking DSK2204
|
|
ASHIKA 6004407
|
|
ASHIKA 6004494
|
|
ASHUKI 09905404
|
|
ASHUKI 09908404
|
|
ATE 24012301091
|
|
ATE 24012301101
|
|
BLUE PRINT ADH24373
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
BLUE PRINT ADH24383
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
BRECO BS8460
|
|
BREMBO 09675220
|
|
BREMBO 09A45514
|
|
CAR 1421107
|
|
CAR 1421186
|
|
CAR HPD1107
|
|
CIFAM 800932C
|
|
COMLINE ADC0544V
|
|
COMLINE ADC0553V
|
|
DELPHI BG3720
96.12 €
-20%
76.9 €
|
|
FARCOM 231283
|
|
FERODO DDF1496
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
FERODO DDF1539
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
FREMAX BD2936
|
|
FTE BS5411
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3304045
|
|
HP (ZEBRA) 58148
|
|
HP (ZEBRA) 58320
|
|
INTERBRAKE HO601V
|
|
INTERBRAKE HO711V
|
|
JAPANPARTS DI494
|
|
KAGER 371093
|
|
KAISHIN CBR219
|
|
KAISHIN CBR233
|
|
KAVO PARTS BR2250
|
|
LPR H1005V
|
|
LPR H1015V
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353611934250
|
|
MALÒ D202626
|
|
MAPCO 15623
|
|
METELLI 230932C
|
|
METZGER 24836
|
|
MINTEX MDC1567
|
|
NECTO WN1425
|
|
NIPPARTS J3304045
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
NK 202626
|
|
OPEN PARTS BDA216220
|
|
OPEN PARTS BDR216220
|
|
OPEN PARTS BDRS216225
|
|
OPTIMAL BS7678
|
|
PAGID 54284
|
|
PILENGA V318
|
|
REMSA 696210
|
|
REMSA BDM716220
|
|
ROADHOUSE 696210
|
|
sbs 1815202626
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
sbs 1815202639
|
|
ST-TEMPLIN 011342121107
|
|
TEXTAR 92128400
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
TEXTAR 92144400
|
|
TRISCAN 812040129
|
|
TRW DF4456BP
|
|
ZIMMERMANN 280316700
|
|
HONDA 45251S7AE10
|
|
HONDA 45251S7AE11
|
|
HONDA 45251S7AN10
|
|
HONDA 45251SCAE00
|
|
HONDA 45251SCAE50
|
|
HONDA 45251SMCN11
|
|
HONDA 45251SMGG10
|
| Honda STREAM (RN) | 125 коня | бензин |
| Honda STREAM (RN) | 156 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 160 коня | бензин |
| Honda FR-V (BE) | 140 коня | дизел |
| Honda FR-V (BE) | 150 коня | бензин |
| Honda FR-V (BE) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | дизел |
| Honda FR-V (BE) | 140 коня | бензин |
