спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF953 |
| тегло | 8,208 kg |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 19,8 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| кръг на дупките | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 41,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9195985
|
|
A.B.S. 17362
34.18 €
-20%
27.35 €
|
|
ABE C3X029ABE
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
ACDelco AC2428D
|
|
ACDelco AC2616D
|
|
AP 24221
|
|
APEC braking DSK2059
|
|
ATE 24012001741
|
|
BARUM BAR20174
|
|
BENDIX 562290B
|
|
BLUE PRINT ADZ94323
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
BOSCH 0986479190
|
|
BREMBO 09863510
|
|
BREMBO 09863575
|
|
CAR 142383
|
|
CAR HPD383
|
|
CIFAM 800569
|
|
COMLINE ADC1123V
27.77 €
-20%
22.22 €
|
|
DELPHI BG3568
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
DENCKERMANN B130219
|
|
E.T.F. 199021
|
|
FARCOM 231234
|
|
FEBI BILSTEIN 19508
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FERODO DDF1130
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
FREMAX BD9021
|
|
FREMAX BD9021e
|
|
FTE BS5314
|
|
GIRLING 6042361
|
|
GRAF DF29569
|
|
HERZOG GERMANY 301238
|
|
HP (ZEBRA) 58002
|
|
INTERBRAKE OP521V
|
|
JURID 561248J
|
|
JURID 562290J
61.31 €
-20%
49.05 €
|
|
KAWE 666510
|
|
KWP 129569
|
|
LPR O1591V
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613441240
|
|
MALÒ D203640
|
|
MAPCO 15672
|
|
MAPCO 25702
|
|
METELLI 230569
|
|
METZGER 24221
|
|
MEYLE 6155216020
|
|
MINTEX MDC1454
|
|
NECTO WN1149
|
|
NK 203640
|
|
NK 313640
|
|
OPEN PARTS BDA198320
|
|
OPEN PARTS BDR198320
|
|
OPEN PARTS BDRS198325
|
|
OPTIMAL BS7440
|
|
PAGID 50363
|
|
PEX 140719
|
|
PILENGA V762
|
|
REMSA 666510
|
|
REMSA BDM698320
|
|
ROADHOUSE 666510
|
|
ROULUNDS RUBBER D2616
|
|
SASIC 9004380J
|
|
sbs 1815203640
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
ST-TEMPLIN 011742116648
|
|
SWAG 40919508
|
|
TEXTAR 92029603
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
TEXTAR 92111400
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
TEXTAR 92111403
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
TOPRAN 206121
|
|
TRISCAN 812024101
|
|
TRISCAN 812024134
|
|
TRW DF4236
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
TRW DF4236BP
|
|
VALEO 186188
28.21 €
-20%
22.57 €
|
|
VALEO 186790
96.33 €
-20%
77.07 €
|
|
WOKING D666510
|
|
OPEL 569021
|
| Opel CORSA C (F08, F68) | 58 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 65 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 65 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 80 коня | бензин |
