спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF959 |
| тегло | 22,687 kg |
| диаметър | 331,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29,9 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| кръг на дупките | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 62,1 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17230
|
|
ABE C3B025ABE
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
AP 24896
|
|
APEC braking DSK2223
|
|
APEC braking DSK2223
|
|
ATE 24013001091
|
|
ATE 24033001091
|
|
BENDIX 562134B
|
|
BENDIX 562134BC
|
|
BOSCH 0986478973
|
|
BOSCH 0986478974
|
|
BRECO BS8501
|
|
BREMBO 09869780
|
|
BREMBO 09869781
|
|
BREMBO FD146000
|
|
BREMBO FS146000
|
|
CAR 142089
|
|
CAR HPD089
|
|
CIFAM 800784C
|
|
COMLINE ADC1707V
|
|
DELPHI BG3628
85.97 €
-20%
68.78 €
|
|
E.T.F. 196045
|
|
FARCOM 231210
|
|
FEBI BILSTEIN 21177
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
FERODO DDF1256
79.4 €
-20%
63.52 €
|
|
FREMAX BD6045
|
|
FTE BS5250
|
|
GIRLING 6041875
|
|
GRAF DF29784
|
|
HP (ZEBRA) 57981
|
|
INTERBRAKE BW521V
|
|
JURID 562134J
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
JURID 562134JC
80.11 €
-20%
64.09 €
|
|
KAGER 371134
|
|
KAWE BDRS19032
|
|
KWP 129784
|
|
LEMFÖRDER 30975
|
|
LEMFÖRDER 3097501
|
|
LPR B2521V
78.31 €
-20%
62.64 €
|
|
LPR B2521VR
|
|
MAGNETI MARELLI 353610646240
|
|
MALÒ D201547
|
|
MAPCO 15656
|
|
METELLI 230784C
|
|
MEYLE 3155213025
|
|
MEYLE 3155213053
|
|
MINTEX MDC1131
|
|
NECTO WN1273
|
|
NK 201547
|
|
NK 311547
|
|
OPEN PARTS BDR190320
|
|
OPEN PARTS BDRS190325
|
|
OPTIMAL BS6220
|
|
OPTIMAL BS8082
|
|
PAGID 50321
|
|
PAGID 50322
|
|
PEX 140812
|
|
PILENGA B813
|
|
PILENGA V813
|
|
QUINTON HAZELL BDC5250
|
|
ROULUNDS RUBBER D1583
|
|
sbs 1815201547
|
|
sbs 1815341547
|
|
ST-TEMPLIN 010234109540
|
|
SWAG 20921177
|
|
TEXTAR 92107200
99.11 €
-20%
79.29 €
|
|
TEXTAR 92107300
|
|
TOPRAN 501190
|
|
TRISCAN 812011148
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0835075
|
|
TRW DF4187
|
|
TRW DF4187BPS
|
|
TRW DF4187S
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
VALEO 186808
121.58 €
-20%
97.26 €
|
|
WOKING D660010
|
|
ZIMMERMANN 150129700
|
|
ZIMMERMANN 150129820
|
|
BMW 34116750713
|
|
BMW 34116756045
|
|
BMW 34116765457
|
|
BMW 34116766036
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 222 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
