спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302071 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър | 289 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вътрешен диаметър | 154,94 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 64,4 mm |
| диаметър на главината | 100 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0122 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15980
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
A.B.S. 15980OE
|
|
ABE C32071ABE
38.33 €
-20%
30.67 €
|
|
ACDelco AC3342D
|
|
AP 24247
|
|
AP 24247 E
|
|
APEC braking DSK2074
|
|
ASHIKA 6002271
|
|
ASHUKI T60295
|
|
ATE 006575
|
|
ATE 24012001681
|
|
ATE 420168
|
|
BLUE PRINT ADT343100
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
BLUE PRINT ADT34342
|
|
BORG & BECK BBD5197
|
|
BOSCH 0986478453
|
|
BOSCH 0986479S24
|
|
BOSCH 0986AB6344
|
|
BOSCH 0986AB9558
|
|
BOSCH 0986BB4121
|
|
BOSCH 0986BB4293
|
|
BOSCH 0986AB9769
|
|
BOSCH F026A00970
|
|
Brake ENGINEERING DI955073
|
|
BRECO BS 7969
|
|
BREMBO 09517310
|
|
BREMBO 09517314
|
|
BSF 11244V
|
|
CAR 142928
|
|
CAR HPD928
|
|
CIFAM 800642
|
|
COMLINE ADC0173V
47.18 €
-20%
37.74 €
|
|
DELPHI BG2495
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
DJ PARTS BD1229
|
|
DOYEN DDF596
|
|
E.T.F. 195190
|
|
FEBI BILSTEIN 31553
46.38 €
-20%
37.11 €
|
|
FENOX TB217657
|
|
FERODO DDF596
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FERODO DDF5961
|
|
FIRST LINE FBD561
|
|
FREMAX BD5190
|
|
fri.tech. BD0346
|
|
fri.tech. DF346
|
|
FTE BS3819
|
|
GIRLING 6014181
|
|
HELLA 8DD355104761
|
|
HELLA PAGID 8DD355104761
|
|
HP (ZEBRA) HP57362
|
|
ICER 78BD5190
|
|
ICER 78BD5190C
|
|
ICER 78BD51902
|
|
IPS Parts IBT1271
|
|
JAPANPARTS DI271
|
|
JAPANPARTS JDI271
|
|
JAPKO 60271
|
|
JURID 561502J
|
|
JURID 561502JC
|
|
KAGER 370599
|
|
KAISHIN CBR186
|
|
KAMOKA 1031145
|
|
KAVO PARTS BR9342
|
|
KAVO PARTS BR9342C
|
|
LPR T2481V
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1418
|
|
MAGNETI MARELLI 600000087050
|
|
MAPCO 45556
|
|
MDR MFD2271
|
|
METELLI 230642
|
|
METZGER 1526124
|
|
MEYLE 30155210019
|
|
MEYLE 30155210019PD
|
|
MINTEX MDC891
|
|
NAKATA NKF6120
|
|
NATIONAL NBD478
|
|
NiBK RN1005
|
|
NIPPARTS J3302071
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
NK 209948
|
|
NK 319948
|
|
NPS T330A119
|
|
NPS T330A71
|
|
OPTIMAL BS4970
|
|
PAGID 53621
|
|
PEX 140570
|
|
PILENGA V657
|
|
PROTECHNIC PRD2369
52.32 €
-0%
52.32 €
|
|
QH Benelux 57362
|
|
QH Benelux BDC3819
|
|
QUINTON HAZELL 129642
|
|
QUINTON HAZELL BDC3819
|
|
QUINTON HAZELL BS3819
|
|
REMSA 649710
|
|
ROADHOUSE 649710
|
|
ROTINGER RT2125
|
|
ROTINGER RT2125T5
|
|
sbs 1815209948
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
sbs 1815319948
|
|
SIMER D2254
|
|
SOLID AUTO (UK) T106111
|
|
ST-TEMPLIN 0311027500
|
|
STARMANN TS1449
|
|
SWAG 81931553
|
|
TEXTAR 92076300
|
|
TEXTAR 98200076301
|
|
TRISCAN 812013138
|
|
TRUSTING DF346
|
|
TRW DF1418
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
TRW RCDI00930
|
|
VALEO 186547
|
|
VEMA 98537
|
|
VILLAR 6281637
|
|
TOYOTA 4351235110
|
|
TOYOTA 4351235190
|
|
TOYOTA 4351235270
|
|
VW J4351235190
|
| Toyota 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) | 143 коня | бензин |
| Volkswagen TARO | 114 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 140 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 128 коня | дизел |
