спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2121P |
| вид на спирачния диск | плътен |
| за номер артикул | F2121P |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| височина | 51 mm |
| диаметър | 258 mm |
| минимална дебелина | 12,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2121P
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
ATE 24011401021
|
|
BENDIX 561516B
|
|
BOSCH 0986478517
|
|
BRADI 1152114
|
|
BRECO BS7373
|
|
BREMBO 08487810
|
|
CAR 142416
|
|
CIFAM 800192
|
|
DELPHI BG2412
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
DELPHI BG412
|
|
FERODO DDF129
47.05 €
-20%
37.64 €
|
|
FTE BS3771
|
|
GRAF DF29192
|
|
INTERBRAKE FT121P
|
|
JURID 561516J
|
|
METELLI 230192
|
|
MINTEX MDC748
|
|
PILENGA 5045
|
|
QUINTON HAZELL BDC3771
|
|
REMSA 618200
|
|
ROADHOUSE 618200
|
|
TEXTAR 92053200
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
TRW DF1744
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
URPA 101308
|
|
VALEO 186147
|
|
ZIMMERMANN 230236000
|
|
FIAT 82434169
|
|
LANCIA 82434169
|
| Lancia THEMA (834) | 113 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 115 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 141 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 141 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 150 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 152 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 113 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 120 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 115 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 116 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 152 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 94 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 75 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 83 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 100 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 117 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 147 коня | бензин |
