спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1925 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 215,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| височина | 33 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | M10 x 1.25 |
| кръг на дупките | 102 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BEDFORD 5551182
|
|
BYD 3501104
|
|
CHANGAN (CHANA) 5511182000
|
|
MARUTI 5551182000
|
|
VAUXHALL 91122289
|
|
VAUXHALL 91138222
|
|
A.B.S. 15658
|
|
ABEX W0582
|
|
ACDelco AC2375D
|
|
APEC braking DSK111
|
|
ATE 24011001361
|
|
ATE 410136
|
|
BENDIX 338817
|
|
BENDIX 561309B
|
|
BENDIX 561425B
|
|
BLUE PRINT ADK84302
26.96 €
-20%
21.57 €
|
|
BORG & BECK BBD4922
|
|
BOSCH 0986478376
|
|
BOSCH 0986479S69
|
|
BOSCH 0986AB6765
|
|
BOSCH 0986AB9623
|
|
BOSCH 986478376
|
|
BOSCH F026A00767
|
|
BRADI 1480114
|
|
Brake ENGINEERING DI952630
|
|
BREMBO 08502610
|
|
CAR 142954
|
|
CAR HPD954
|
|
DBA DBA012
|
|
DELPHI BG2400
26.22 €
-20%
20.98 €
|
|
DELPHI BG2580
24.92 €
-20%
19.94 €
|
|
DELPHI BG400
|
|
DELPHI BS3555
|
|
FAG BS3555
|
|
FERODO DDF373
48.3 €
-20%
38.64 €
|
|
FERODO DDF3731
|
|
FIRST LINE FBD389
|
|
FTE BS3555
|
|
FTE BS3740
|
|
GIRLING 6019253
|
|
HELLA 8DD355101851
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308001
34.35 €
-20%
27.48 €
|
|
JAPANPARTS DI801
|
|
JURID 561309J
|
|
JURID 561425J
|
|
LEMFÖRDER 1906901
|
|
LPR S5011P
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353614801140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040780
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041850
|
|
MAPCO 15590
|
|
METELLI 230756
|
|
MEYLE 56155210000
|
|
MEYLE 56155210000PD
|
|
MINTEX MDC713
|
|
NATIONAL NBD095
|
|
NIPPARTS J3308001
21.42 €
-20%
17.14 €
|
|
NK 205202
|
|
NK 315202
|
|
OBTEC A/S 281511
|
|
OBTEC A/S 815281511
|
|
PAGID 53402
|
|
PEX 140525
|
|
PILENGA 5550
|
|
QH Benelux 55589
|
|
QUINTON HAZELL BDC3555
|
|
QUINTON HAZELL BDC3740
|
|
QUINTON HAZELL BSF3555
|
|
QUINTON HAZELL BSF3740
|
|
REMSA 601400
|
|
ROADHOUSE 601400
|
|
ROULUNDS RUBBER D2375
|
|
SEBRO 5582
|
|
TEXTAR 92043800
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
TEXTAR 98200043801
|
|
TRISCAN 812021104
|
|
TRISCAN 812069104
|
|
TRUSTING DF117
23.44 €
--0%
23.44 €
|
|
TRUSTING DF861
|
|
VALEO 197114
|
|
WOKING P601400
|
|
ZIMMERMANN 5402483
|
|
ZIMMERMANN 540248300
|
|
OPEL 4291567
|
|
OPEL 91138222
|
|
SUZUKI 5,5511784e+012
|
|
SUZUKI 5531160B11
|
|
SUZUKI 5531160B11000
|
|
SUZUKI 5551178400
|
|
SUZUKI 5551178401
|
|
SUZUKI 5551178401000
|
|
SUZUKI 5551182000
|
|
SUZUKI 5551182000000
|
|
SUZUKI 5551182001
|
|
SUZUKI 5551182001000
|
|
SUZUKI 55511M82000
|
|
SUZUKI 55511M82010A
|
| Suzuki ALTO (SS80) | 39 коня | бензин |
| Suzuki ALTO | 39 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 50 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 64 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 73 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 42 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 45 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 41 коня | бензин |
| Daewoo TICO (KLY3) | 52 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (CM11, CL11, CP11, CN11, CP21, CN21, CM21, CL21, CS22, | 39 коня | бензин |
