спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92043800 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 215 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 33 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/04 |
| кръг на дупките | 102 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| тегло | 2,46 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0438 0 1 |
| Дължина на опаковка | 27 cm |
| Широчина на опаковка | 25,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000438
|
|
TEXTAR 98200043801
|
|
BEDFORD 5551182000
|
|
VAUXHALL 91122289
|
|
VAUXHALL 91138222
|
|
ABE C30001ABE
18.79 €
-20%
15.03 €
|
|
AP 14336
|
|
APEC braking DSK111
|
|
ATE 24011001361
|
|
ATE 410136
|
|
AUGROS 5299527P
|
|
AUGROS 5972548P
|
|
BENDIX 561309B
|
|
BENDIX 561425B
|
|
BLUE PRINT ADK84302
26.96 €
-20%
21.57 €
|
|
BLUE PRINT ADK84303
|
|
BOSCH 0968478376
|
|
BOSCH 0986478376
|
|
BOSCH 986478376
|
|
BOSCH BD314
|
|
BRADI 1480114
|
|
BRECO BS7591
|
|
BREMBO 08502610
|
|
BREMBO 08502611
|
|
BREMBO 08502614
|
|
BREMBO 08502620
|
|
BREMBO 08502621
|
|
BREMBO 08502624
|
|
BREMBO 8502610
|
|
COMLINE ADC0903
27.38 €
-20%
21.91 €
|
|
DELPHI BG2400
26.22 €
-20%
20.98 €
|
|
DELPHI BG2580
24.92 €
-20%
19.94 €
|
|
DELPHI BG400
|
|
FERODO DDF1098
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
FERODO DDF10981
|
|
FERODO DDF373
48.3 €
-20%
38.64 €
|
|
FERODO DDF3731
|
|
FREMAX BD1160
|
|
fri.tech. DF117
|
|
FTE BS3268
|
|
FTE BS3555
|
|
FTE BS3740
|
|
HELLA PAGID 355101851
|
|
HELLA PAGID 355107161
|
|
HELLA PAGID 8DD355101851
|
|
HELLA PAGID 8DD355107161
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308000
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308001
34.35 €
-20%
27.48 €
|
|
ICER 78BD1160
|
|
JURID 561309J
|
|
JURID 561425J
|
|
JURID 8290071
|
|
JURID 8290538
|
|
MAPCO 25500
27.32 €
-0%
27.32 €
|
|
MINTEX MDC713
|
|
NIPPARTS J3308001
21.42 €
-20%
17.14 €
|
|
NK 205202
|
|
NK 315202
|
|
OBTEC A/S 815281511
|
|
OPTIMAL BS0140
|
|
PAGID 50292
|
|
PAGID 53402
|
|
QUINTON HAZELL BDC3268
|
|
QUINTON HAZELL BDC3555
|
|
QUINTON HAZELL BDC3740
|
|
REMSA 601400
|
|
ROADHOUSE 601400
|
|
sbs 1815205202
22.53 €
-0%
22.53 €
|
|
SEBRO 5580
|
|
SEBRO 5582
|
|
TRISCAN 812069104
|
|
TRUSTING DF117
23.44 €
--0%
23.44 €
|
|
TRW DF1925
24.7 €
-20%
19.76 €
|
|
TRW DF3075
|
|
VALEO 197114
|
|
ZIMMERMANN 540248200
|
|
ZIMMERMANN 540248300
|
|
ZIMMERMANN 540248320
|
|
ZIMMERMANN 540248370
|
|
ZIMMERMANN 540248372
|
|
ZIMMERMANN 540248375
|
|
CHEVROLET 30005701
|
|
DAEWOO 55311A60B11000
|
|
DAEWOO 96052404
|
|
SUZUKI 5521182000000
|
|
SUZUKI 5531160B11
|
|
SUZUKI 5531160B11000
|
|
SUZUKI 5531160B11A00
|
|
SUZUKI 55311A60B11
|
|
SUZUKI 5551178400
|
|
SUZUKI 5551178400000
|
|
SUZUKI 5551178401
|
|
SUZUKI 5551178401000
|
|
SUZUKI 5551182000000
|
|
SUZUKI 5551182001000
|
| Suzuki ALTO (SS80) | 39 коня | бензин |
| Suzuki ALTO | 39 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 50 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 64 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 73 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 42 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 45 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 41 коня | бензин |
| Daewoo TICO (KLY3) | 48 коня | бензин |
| Daewoo TICO (KLY3) | 52 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (CM11, CL11, CP11, CN11, CP21, CN21, CM21, CL21, CS22, | 39 коня | бензин |
