спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1014P |
| минимална дебелина | 9 mm |
| за номер артикул | F1014P |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 54 mm |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1014P
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
APEC braking DSK2358
|
|
ATE 24011101541
|
|
BENDIX 562270B
|
|
BOSCH 0986479070
|
|
Brake ENGINEERING DI956229
|
|
CAR 142226
|
|
CIFAM 800761
|
|
DELPHI BG3873
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
FERODO DDF1497
87.02 €
-20%
69.61 €
|
|
FREMAX BD7989
|
|
GRAF DF29761
|
|
INTERBRAKE FR691P
|
|
JURID 562270J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
METELLI 230761
|
|
MINTEX MDC1663
|
|
PAGID 54249
|
|
PILENGA 5284
|
|
REMSA 686300
|
|
ROADHOUSE 686300
|
|
TEXTAR 92124900
48.07 €
-20%
38.46 €
|
|
TRW DF4407
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
VALEO 186844
|
|
ZIMMERMANN 250135100
|
|
FORD 1362867
|
|
FORD 4367107
|
|
FORD 4367108
|
|
FORD 4457989
|
|
FORD 4475316
|
| Ford TOURNEO CONNECT | 75 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 90 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 116 коня | бензин |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 116 коня | бензин |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 110 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 110 коня | дизел |
