спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4550 |
| височина | 38 mm |
| минимална дебелина | 25,3 mm |
| центриращ диаметър | 73,5 mm |
| мярка на резбата | 14,1 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър | 281 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 4721820AC
|
|
DODGE 4721820AF
|
|
A.B.S. 17353
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
AP 24842
|
|
APEC braking DSK2118
|
|
ATE 24012801481
|
|
BLUE PRINT ADA104303
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
BORG & BECK BBD4418
|
|
BOSCH 0986478109
|
|
BOSCH 0986479063
|
|
Brake ENGINEERING DI956147
|
|
BREMBO 09897710
|
|
BREMBO 09897711
|
|
CAR 142346
|
|
CAR HPD346
|
|
DELPHI BG3715
129.87 €
-20%
103.89 €
|
|
FERODO DDF1214
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FERODO DDF12141
|
|
FIRST LINE FBD1455
|
|
FTE BS5338
|
|
GIRLING 6045501
|
|
HELLA 8DD355107891
|
|
LEMFÖRDER 3320401
|
|
LPR C3003V
|
|
MAGNETI MARELLI 351120820500
|
|
METELLI 230689C
|
|
METZGER 24842
|
|
MGA D1509
|
|
MINTEX MDC1555
|
|
NATIONAL NBD1153
|
|
NK 209313
|
|
NK 319313
|
|
PAGID 50332
|
|
PAGID 50332PRO
|
|
PEX 140930
|
|
PILENGA V643
|
|
QH Benelux 58049
|
|
QUINTON HAZELL 660110
|
|
QUINTON HAZELL BDC5338
|
|
QUINTON HAZELL BSF5338
|
|
REMSA 6104710
|
|
REMSA 660110
|
|
ROADHOUSE 660110
|
|
RUVILLE BFR114410
|
|
TEXTAR 92108300
|
|
TEXTAR 92108303
|
|
TRISCAN 8120101010
|
|
TRUSTING DF089
|
|
VALEO 186733
|
|
VALEO 197069
118.26 €
-20%
94.6 €
|
|
WOKING P660110
|
|
ZIMMERMANN 155390300
|
|
ZIMMERMANN 155390350
|
|
CHRYSLER 05073069AA
|
|
CHRYSLER 4721820AC
|
|
CHRYSLER 4721820AF
|
|
CHRYSLER 4721820AG
|
|
CHRYSLER 5073069
|
|
CHRYSLER 5073069AA
|
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 141 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 218 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 218 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 150 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | Бензин/Етанол |
