спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1214 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 281 mm |
| височина | 38 mm |
| тегло | 14,42 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 73,5 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1214
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FERODO DDF12141
|
|
DODGE 4721820AC
|
|
DODGE 4721820AF
|
|
DODGE 5073069AA
|
|
PLYMOUTH 4721820AC
|
|
PLYMOUTH 4721820AF
|
|
PLYMOUTH 5073069AA
|
|
APEC braking DSK2118
|
|
ASHIKA 6000002
|
|
ATE 24012801481
|
|
ATE 428148
|
|
BOSCH 0986478109
|
|
Brake ENGINEERING 956147
|
|
Brake ENGINEERING DI956147
|
|
BREMBO 09897710
|
|
BREMBO 09897710
|
|
DELPHI BG3715
129.87 €
-20%
103.89 €
|
|
FERODO DDF12141
|
|
JAPANPARTS DI002
|
|
LPR C3003V
|
|
MAGNETI MARELLI 112082E
|
|
MAGNETI MARELLI 112082E
|
|
MGA D1509
|
|
MINTEX MDC1555
|
|
NATIONAL NBD1153
|
|
NECTO WN1232
|
|
NK 209313
|
|
PAGID 50332
|
|
QH Benelux 58049
|
|
QUINTON HAZELL BDC5338
|
|
QUINTON HAZELL BDC5338P
|
|
ROADHOUSE 6104710
|
|
ROADHOUSE 6104710
|
|
sbs 1815209313
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92108300
|
|
TEXTAR 98200108301
|
|
TRW DF4550
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
VALEO 197069
118.26 €
-20%
94.6 €
|
|
WAGNER WGR12141
|
|
ZIMMERMANN 155390300
|
|
CHRYSLER 04721820AC
|
|
CHRYSLER 04721820AF
|
|
CHRYSLER 04721820AG
|
|
CHRYSLER 05073069AA
|
|
CHRYSLER 4721820AC
|
|
CHRYSLER 4721820AF
|
|
CHRYSLER 4721820AG
|
|
CHRYSLER 5073069
|
|
CHRYSLER 5073069AA
|
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 141 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 218 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 218 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 150 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE (L2_) | 58 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | Бензин/Етанол |
