спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197069 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 281 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| центриращ диаметър | 73,5 mm |
| височина | 38 mm |
| минимална дебелина | 25,3 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17353
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
A.B.S. 17353OE
|
|
ATE 24012801481
|
|
BOSCH 0986478109
|
|
BOSCH 986478109
|
|
BREMBO 09897710
|
|
BREMBO 9897710
|
|
DELPHI BG3715
129.87 €
-20%
103.89 €
|
|
DEX DF089
|
|
FERODO DDF1214
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FTE BS5338
|
|
LPR C3003V
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6045501
|
|
MGA D1509
|
|
MINTEX MDC1555
|
|
MOTAQUIP LVBD1261
|
|
MOTAQUIP VBD1261
|
|
NK 1815209313
|
|
PAGID 50332
|
|
PILENGA V643
|
|
QUINTON HAZELL BDC5338
|
|
QUINTON HAZELL BSF5338
|
|
REMSA 6104710
|
|
ROADHOUSE 6104710
|
|
sbs 1815209313
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92108300
|
|
TEXTAR 982001083
|
|
TEXTAR 98200108301
|
|
TRIPLE FIVE YH2836
|
|
TRUSTING DF089
|
|
TRW DF4550
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
CHRYSLER 4721820AC
|
|
CHRYSLER 4721820AF
|
|
CHRYSLER 4721820AC
|
|
CHRYSLER 4721820AF
|
|
CHRYSLER 5073069AA
|
|
CHRYSLER 5073069AA
|
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 141 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 218 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 218 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 174 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 150 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) | 120 коня | дизел |
