спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4885S |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 288 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 64,65 mm |
| центриращ диаметър | 72,1 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 15,7 |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17842
|
|
ATE 24012807081
|
|
BENDIX 562856BC
|
|
BLUE PRINT ADA104307
53.28 €
-20%
42.62 €
|
|
BORG & BECK BBD4277
|
|
BOSCH 0986479461
|
|
Brake ENGINEERING DI956323
|
|
BREMBO 09886410
|
|
BREMBO 09886411
|
|
BREMBO 09886475
|
|
CAR 142338
|
|
CAR HPD338
|
|
DELPHI BG3846
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28176
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
FERODO DDF1184
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO DDF11841
|
|
FIRST LINE FBD1277
|
|
fri.tech. DF087
|
|
GIRLING 6048855
|
|
GRAF DF29781
|
|
HELLA 8DD355109391
|
|
JAPANPARTS DI991
|
|
LPR J2001V
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353612503240
|
|
METELLI 230781
|
|
METELLI 230781C
|
|
METZGER 24824
|
|
MGA D1468
|
|
MINTEX MDC1724
|
|
PAGID 54197
|
|
PILENGA V952
|
|
QUINTON HAZELL BDC5504
|
|
REMSA 689510
|
|
ROADHOUSE 689510
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01208
|
|
RUVILLE BFR114910
|
|
SWAG 14928176
|
|
TEXTAR 92119700
|
|
TEXTAR 92119704
|
|
TEXTAR 98200119701
|
|
TRISCAN 8120101008
|
|
VALEO 197252
|
|
CHRYSLER 052128247AA
|
|
CHRYSLER 52128247AA
|
|
CHRYSLER K52128247AB
|
|
CHRYSLER K52128247AC
|
|
JEEP 052128247AA
|
|
JEEP 52128247AA
|
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 143 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 150 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 163 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
